Zlodej tetovaní

Alison Belshamová

Triler, ktorý sa vám zaryje pod kožu

Keď počas tetovacieho veľtrhu v anglickom Brightone objaví miestna tetovačka Marni Mullinsová zvláštne znetvorenú mŕtvolu, celé mesto ochromí strach. Podľa všetkého tu vyčíňa sériový vrah, ktorý zaživa vyrezáva umelecké diela z tiel obetí. Marni svoje tajomstvo skrýva a má pádne dôvody, prečo nedôverovať polícii.

Ako sa však rozhodne, keď ju navštívi mladý, čerstvo povýšený inšpektor? Pomôže mu vyšetriť jeho prvú vraždu alebo sa vydá po stopách vraždiacej obludy sama?

Čítať viac
14,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner triler
Počet strán 352
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 18.1.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,49 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 1
Originálny názov Tattoo Thief
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056608821
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Ďalšie tituly z rady "Zlodej tetovaní"

Recenzia médii

Drominicka

Drominickacita.sk - Zlodej tetovaní (Alison Belshamová)

Na knihu s názvom Zlodej tetovaní, ktorú napísala Alison Belshamová, som sa veľmi tešila. Anotácia vás zláka na napínavý príbeh, ktorý sa vám zaryje pod kožu. Najväčším lákadlom bola pre mňa aj tak perfektná obálka. Pod prebalom sa mi dokonca páčila ešte viac. Marni Mullinsová je známa tetovačka. Počas veľtrhu objaví medzi odpadkami telo muža. Prípad dostane čerstvo menovaný inšpektor Francis Sul...

Autor knihy

Alison Belshamová

Alison Belshamová

Alison Belshamová sa narodila v Hampshire vo Veľkej Británii. Začala písať, pretože sa chcela stať scenáristkou. Vo svojom živote potom načas uprednostnila rodinu, aby sa s o to väčším zápalom vrátila na literárnu scénu. V roku 2016 vyhrala s námetom na román Zlodej tetovaní prvé miesto v súťaži Pitch Perfect usporiadavanej počas škótskeho festivalu detektívok Bloody Scotland. Námet jej čoskoro prihral zmluvu a jej prvotina vyšla na jar v roku 2018. Alison žije, pracuje a píše v Edinburghu.