Smrť pani Westawayovej

Ruth Ware

Pútavý triler od Agathy Christie našich čias, ktorý nepustíte z rúk.

Jedného dňa, ktorý sa začne ako každý iný, Hal dostane záhadný list, podľa ktorého je vraj dedičkou veľkého imania. Veľmi rýchlo však zistí, že list bol poslaný nesprávnej osobe, ale uvedomí si, že vďaka svojim špeciálnym schopnostiam vykladačky tarotových kariet by mohla poľahky prísť k veľkému majetku.

Zanedlho sa objaví na pohrebe zosnulej osoby, kde na ňu doľahne ťažké zistenie, že na celej tejto zvláštnej situácii, kde ide o dedičstvo, niečo veľmi nesedí...

Pútavý triler od Agathy Christie našich čias, ktorý nepustíte z rúk.

Čítať viac
0,00 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Žáner detektívka
Počet strán 392
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 18.10.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,52 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 2
Originálny názov The Death of Mrs. Westaway
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056613443
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Autor knihy

Ruth Ware

Ruth Ware

Ruth Ware vyrástla v Sussexe na južnom pobreží Anglicka. Po absolvovaní manchesterskej univerzity žila určitý čas v Paríži, no potom sa vrátila do Británie. Pracovala ako čašníčka, predavačka kníh, lektorka angličtiny pre cudzincov a hovorkyňa. Vo svojej tvorbe sa sústreďuje najmä na psychologické krimi trilery, v slovenskom jazyku vyšli jej romány Žena v kajute a Smrť pani Westawayovej. Jej najväčšou inšpiráciou je kráľovná krimi Agatha Christie, ku ktorej je často prirovnávaná. V súčasnosti žije s manželom a dvoma malými deťmi v Londýne.