Pozitívny líder

Ako energia a šťastie poháňajú špičkové tímy na ceste k úspechu

Jan Mühlfeit, Melina Costi

Odhaľte svoje silné stránky, nechajte sa viesť Janom Mühlfeitom, blízkym spolupracovníkom Billa Gatesa

„Základným kameňom prvotriedneho úspechu a šťastia je pochopenie seba samého. V tejto knihe sa dočítate o najdôležitejšom rozhodnutí, aké môžete urobiť: objaviť sami seba a ponúknuť svetu to najlepšie z vás.“

– David Svoboda, olympijský víťaz v modernom päťboji

Vedeli ste, že pozitívny prístup zvyšuje produktivitu až o jednu tretinu?

Pozitívny líder opisuje 4 kroky, ako sa stať šťastnejším a inšpiratívnejším lídrom:

* pracujte so svojimi silnými stránkami

* vytýčte si svoje poslanie a víziu

* staňte sa „generálnym riaditeľom vlastnej energie”

* veďte seba i svoj tím k šťastiu

Autor zhrnul svoje mnohoročné skúsenosti s vedením ľudí a pomôže aj vám nájsť spôsob, ako inšpirovať vlastný tím, dosiahnuť vytýčené výsledky, a pritom si zachovať rovnováhu medzi úspechom a šťastím. Zistíte, ako sa zbaviť stresu a negativizmu a ako odomknúť potenciál svoj aj ľudí, ktorí vás obklopujú.

Odhaľte svoje silné stránky, nechajte sa viesť Janom Mühlfeitom!

Jan Mühlfeit je globálny stratég, kouč a mentor. Pomáha jednotlivcom, organizáciám a krajinám na celom svete odomknúť ľudský potenciál. Dvadsaťdva rokov pôsobil na vedúcich pozíciách v Microsofte, v rokoch 2007 – 2014 bol Prezidentom Microsoft Corporation pre Európu.

Vytvoril unikátnu metodiku osobného rozvoja, ktorá má korene v pozitívnej psychológii. Vychádza nielen z jeho vlastných skúseností, ale aj z praxe mnohých úspešných ľudí zo sveta globálneho biznisu, politiky a športu.

www.janmuhlfeit.com

Čítať viac
15,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 376
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 27.9.2019
Formát 167x225 mm
Hmotnosť 0,83 kg
Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk angličtina
EAN 9788056612750
Vek od 15
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit je stratég, kouč a mentor. Jeho osobným poslaním je pomáhať odhaľovať vnútorný potenciál, či už jednotlivcom alebo organizáciám. Dlhé roky pôsobil v Microsofte na rôznych vedúcich pozíciách. Na základe svojich skúseností vytvoril unikátnu metodiku pre jednotlivcov aj tímy na hľadanie a objavovanie vlastnej výnimočnosti. Tento kurz Jan Mühlfeit vyučuje v súkromnom aj verejnom sektore po celom svete a koučuje vrcholových manažérov. V slovenskom jazyku vyšla jeho kniha Pozitívny líder.

Melina Costi

Melina Costi

Melina Costi vyštudovala ekonómiu na City University v Londýne. Je spoluautorkou bestselleru Pozitívny líder spolu s koučom a lektorom Janom Mühlfeitom. Popri spisovateľskej kariére sa venuje pomoci študentom s poruchami učenia.