Nemčina za 24 dní

Intenzívny kurz pre samoukov + audio CD

Jana Navrátilová

Zvládnete základy nemčiny za 24 dní!

Nemčina za 24 dní je intenzívny kurz pre samoukov, pomocou ktorého budete rýchlo a jednoducho zasvätení do tajomstiev tohto cudzieho jazyka.

Vďaka svojmu spracovaniu je kniha vhodná ako pre začiatočníkov, tak pre mierne pokročilých.

V 24 lekciách sa zoznámite so základnou nemeckou gramatiku aj s náročnejšími tvarmi tak, aby ste boli pripravení sa nemecky nielen dohovoriť, ale aj porozumieť hovorenému a písanému textu. V rozhovoroch vás ústredná dvojica Karin a Markus, ich rodiny aj priatelia zavedú do rôznych prostredí.

Budete s nimi prežívať ich radosti a starosti v rozmanitých situáciách denného života, pri rodinných oslavách, na cestách, na dovolenke, pri nakupovaní alebo v zamestnaní, pri vybavovaní rôznych úradných aj osobných záležitostí.

Zároveň budete mať možnosť získané vedomosti precvičiť si prostredníctvom rôznych cvičení, prekladov, otázok a hádaniek. Riešenie môžete zapisovať priamo do knihy, ktorá je usporiadaná sčasti ako pracovný zošit.

Správne odpovede a tiež preklad rozhovorov nájdete v závere publikácie.

Súčasťou knihy je audio CD s nahrávkami najdôležitejších dialógov, nahovorených rodenými hovoriacimi, ktoré prispeje k osvojeniu správnej nemeckej výslovnosti.

Zvládnete základy nemčiny za 24 dní!

Čítať viac
12,99 € Odporúčaná cena
Nedostupné

Informácie

Počet strán 296
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 28.8.2020
Formát 167x225 mm
Hmotnosť 0,55 kg
Jazyk nemčina
Originálny názov Němčina za 24 dnů
Pôvodný jazyk čeština
EAN 9788056617922
Vek od 12
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Ďalšie tituly z rady "Intenzívny kurz pre samoukov"

Autor knihy

Jana Navrátilová

Jana Navrátilová

Vystudovala germanistiku na Filozofické fakultě MU a poté působila jako profesorka němčiny na středních školách. Mnohaleté zkušenosti s výukou ji inspirovaly k napsání řady úspěšných publikací, například učebnic Němčina za 24 dnů, Němčina pro lenochy a věčné začátečníky, ilustrovaného slovníku 1000 německých slovíček a dalších.