Recepty podľa obľúbeného blogu Fitclan!

Skvelé dezerty, pri ktorých ani nezbadáte, že sú zo zdravších surovín!

Marlenka, šúľance, jahodové knedličky či bounty tyčinky? Aj z týchto dobrôt sa dajú pripraviť skvelé a nutrične hodnotné verzie.

Sladké a fit = málo kalórií a veľa zdravých ingrediencií. Usilujete sa žiť zdravo, no bez sladkého si život neviete ani len predstaviť? S našimi receptami to nie je žiaden problém. V koláčikoch sme znížili množstvo kalórií, zvýšili obsah bielkovín a zaobišli sme sa aj bez použitia bielej múky a rafinovaného cukru. Stále sú však chutné, jednoduché na prípravu a vy si ich môžete dopriať bez výčitiek. Na svoje si prídu aj ľudia s intoleranciou na lepok, laktózu či vegáni.

Čítať viac
14,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 168
Dátum vydania 12.10.2018
Formát 210x247 mm
Hmotnosť 0,85 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056606469
Vek od 14
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Simona Malková

Simona Malková

Simona Malková je mladá slovenská blogerka a vyznávačka zdravého životného štýlu. Keďže sa nedokáže vzdať sladkého, rozhodla sa pretvoriť klasické kalorické koláčiky na nutrične hodnotné, no stále chutné maškrty. Jej recepty si získali veľkú popularitu, a tak z nich pripravila so spoluautorom Simonom Kopuncom skvelú knižku Sladké a fit. Množstvo ďalších receptov nájdete na jej instagrame www.instagram.com/simona_malkova a na webovej stránke www.fitclan.sk.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Simon Kopunec, zakladateľ Fitclanu, vybudoval úspešný fitness web, ktorý si zakladá na objektívne podávaných informáciách zo sveta fitness, založených na overených faktoch a vedeckých poznatkoch. Prináša zaujímavé články, príspevky, semináre, e-booky a fitness služby. Zároveň pôsobí ako kouč – pomáha ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov. Osobný profil Simona je na www.instagram.com/sajmon__ a viac kvalitného obsahu o strave a cvičení poskytuje stránka www.fitclan.sk.