Jeho pohľad budete na sebe cítiť nepretržite. Nový triler s majorom Servazom.

Ôsma kniha francúzskej bestsellerovej série s kriminalistom Martinom Servazom

V horách, v ústraní od sveta, žije kultový, mizantropický a šialený režisér hororových filmov Morbus Delacroix. Meno, ktoré medzi študentmi filmových škôl spôsobuje ošiaľ. K jeho fanúšikom patrí aj Judith Tallandierová a Delacroix prekvapivo súhlasí, že nebojácnej študentke poskytne rozhovor ako podklad záverečnej práce.

V rovnakom čase na nemocničnom lôžku v Toulouse nájdu zviazaného a mŕtveho experta na špeciálne efekty. Môže súvisieť jeho vražda s posledným Delacroixovým filmom, ktorý sa nikdy nepremietal? Pre Martina Servaza je to možno najväčšia záhada jeho kariéry.

Čítať viac
21,90 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Žáner detektívka
Počet strán 416
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 10.11.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnosť 0,61 kg
Jazyk slovenčina
Číslo dielu 8
Prekladateľ Mária Gálová
EAN 9788056636473
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor knihy

Bernard Minier

Bernard Minier

Bernard Minier sa narodil v Béziers, vyrastal v juhozápadom Francúzsku a detstvo strávil v Pyrenejach. Študoval na univerzite v Toulouse, odkiaľ pochádza aj hlavný hrdina jeho trilerov Martin Servaz. Vvše dvadsať rokov žije neďaleko Paríža, je ženatý, má dve deti a písaniu sa venuje na plný úväzok. Jeho prvý román Mráz bol preložený do niekoľkých svetových jazykov vrátane angličtiny a najväčší úspech zaznamenal vo Francúzsku a Nemecku. Zatiaľ poslednou, šiestou, knihou v sérii je román Údolie.