Klebety z predmestia

Abbi Waxman

Čo všetko sa skrýva za zatvorenými dverami vašich susedov?

Bývala to pokojná štvrť. Medzi susedmi vládli priateľské vzťahy, všetci si navzájom pomáhali – až kým Frances jedného dňa bez varovania nevtrhla do domu svojej susedky Anne a nenačapala ju s milencom priamo na dlážke v obývačke. Od tej chvíle je harmonické susedské spolunažívanie v ťahu.

Samozrejme, Anne nie je jediná, kto pred susedmi ukrýva nejaké tajomstvo. Každá z rodín má vlastné starosti, ktoré by najradšej schovala za zavretými dverami. Klebety sa však začnú šíriť ako lesný požiar a postupne odhaľujú, čo sa deje za fasádami dokonalých domov. A hŕba úprimných detí, ktoré toho prezradia viac, než je ich rodičom príjemné, tomu tiež príliš nepomáha.

Niekde sa rieši nevera, inde zasa nedostatok sexu či rebélia pubertálnych potomkov. Jedno je ale isté: susedia sú na tom vždy o čosi horšie.

A keby náhodou aj nie, pravda sa dá vždy trošku okoreniť…

Čítať viac
16,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 336
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 1.7.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,42 kg
Jazyk slovenčina
Originálny názov Other People's Houses
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Elena Guričanová
EAN 9788056628218
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Abbi Waxman

Abbi Waxman

Abbi Waxmanová sa narodila v Anglicku v roku 1970. Jej matka ju odjakživa povzbudzovala, aby čítala všetko, na čo natrafí, a Abbi jej radu poslúchla. V dospelosti sa začala venovať reklame, pracovala ako copywriterka a neskôr ako kreatívna riaditeľka v niekoľkých reklamných agentúrach v Londýne a v New Yorku. Neskôr sa rozhodla s reklamou skončiť a naplno sa venovať rodine a písaniu kníh a scenárov. Žije v Los Angeles so svojím manželom a troma deťmi.