Tam, kde sa končí rieka

Silne emocionálny a krásne napísaný príbeh o ťažkej strate a nehynúcej láske.

Charles Martin

Absolútne dojemný príbeh autora bestsellerov Hora medzi nami a Keď svrčky plačú.

Silne emocionálny a krásne napísaný príbeh o ťažkej strate a nehynúcej láske.

On bol sprievodcom rybárov a umelcom – maliarom z parkoviska karavanov, ktorý sa snažil preraziť, ona krásna a jediná dcéra najmocnejšieho senátora z Južnej Karolíny. Keď sa Doss Michaels a Abigail Grace Colemanová za dramatických okolností náhodou stretnú, hneď vedia, že našli pravú lásku.

Po desiatich rokoch manželstva bojuje Abbie s vážnou chorobou a Doss je pri nej na každom kroku. Keď si Abigail spíše zoznam desiatich želaní, ktoré by si rada splnila, prv než príde koniec, Doss robí všetko pre to, aby sa jej to podarilo. Spolu sa tajne vydajú na dlhú púť po rieke St. Mary‘s, ktorú jej Doss sľúbil na začiatku ich vzťahu.

Tam, kde sa končí rieka je dojímavým svedectvom o ich životnej ceste plnej lásky i tragédie a o pute, ktoré všetko prekoná.

Čítať viac
13,49 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 336
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 26.11.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,43 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Tereza Králová
Číslo dielu 6
Prekladateľ Tamara Chovanová
EAN 9788056624265
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Autor knihy

Charles Martin

Charles Martin

Svetoznámy autor Charles Martin žije na juhu USA, študoval anglistiku a žurnalistiku. Pracoval ako poisťovací maklér, ale celý čas túžil stať sa spisovateľom. Prvé poviedky začal písať ako pätnásťročný. Na ceste za jeho snom ho výrazne podporovala manželka Christie, s ktorou prežil už takmer polovicu svojho života. Dnes je autorom viac ako pätnástich úspešných románov, ktoré vyšli v takmer 20 krajinách sveta. Podľa románu Hora medzi nami bol nakrútený film s Kate Winslet v hlavnej úlohe. Vo voľnom čase sa venuje streľbe z luku či taekwondu spolu so svojimi troma synmi. Jeho romány sa tešia veľkému úspechu aj medzi slovenskými čitateľkami a čitateľmi. Ak máte radi láskavé príbehy, ktoré vás prinútia zamyslieť sa, a zároveň vás aj pohladia na duši, knihy Charlesa Martina sú to pravé pre vás.