Patrím do tvojho sveta

Abby Jimenez

Dokonalé stelesnenie romantickej radosti: do jej sveta nezapadá, napriek tomu ho miluje…

Do jej sveta nezapadá.

Napriek tomu ho miluje…

Život Alexis Montgomeryovej sa po divokej stávke obráti naruby. Príčinou je Daniel Grant, neuveriteľne sexy tesár. Je takmer o desať rokov mladší a úplný opak sofistikovanej Alexis z mesta. Lenže chémia medzi nimi zafunguje.

Alexis pracuje ako lekárka na pohotovosti, hoci jej rodičia by si veľmi želali, aby šla v ich stopách a stala sa chirurgičkou. Každú voľnú chvíľu trávi s Danielom a až s ním objavuje, čo je v živote dôležité. No ak ich vzťah prerastie z románika do niečoho vážnejšieho, mladá lekárka sa bude musieť vzdať rodinného dedičstva a možnosti pomáhať tisíckam ľudí.

Alexis nedokáže priviesť Daniela do svojho sveta, no nechce sa ani vzdať šťastia, ktoré s ním našla. Podarí sa im napriek mnohým rozdielom vybudovať trvalý vzťah?

Čítať viac
19,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 368
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 20.10.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,49 kg
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Františka Gibalová
EAN 9788056636169
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Abby Jimenez

Abby Jimenez

Abby Jimenez je bestsellerová autorka romantickej literatúry, ale aj šampiónka obľúbenej televíznej šou o varení. Je majiteľkou úspešnej pekárne Nadia Cakes. Miluje dobrú kávu, romatické príbehy, svojich psíkov a domáce leňošenie. V slovenčine vychádza jej román Patrím do tvojho sveta (Lindeni, 2023)