Výberovka

Jane Sanderson

Nikdy nezabudneš na toho, kto odišiel. No čo ak to, čo sa mohlo stať, ešte len príde?

Nikdy nezabudneš na toho, kto odišiel. No čo ak to, čo sa mohlo stať, ešte len príde?

Daniel bol prvý chlapec, ktorý Alison miloval, prvý chlapec, ktorého Alison milovala. A prvý, kto jej na kazetu nahral výberovku.

Lenže to bolo pred mnohými rokmi, hádam v celkom inom živote, z ktorého Ali jedného dňa bez rozlúčky ušla. Po rokoch sa však odrazu na displeji jej mobilu objaví Danovo meno s odkazom na pieseň z ich spoločnej minulosti. Na dve blažené minúty sa Alison zmení z dospelej, rozumnej ženy a matky dvoch dcér žijúcej v Adelaide na šestnásťročné slobodné dievča v anglickom Sheffielde. Nemôže si pomôcť a na túto výzvu musí odpovedať.

A tak vzniká nová výberovka. Ali a Dan si vymieňajú odkazy na piesne – niektoré nové, iné staré z ich mladosti – naprieč oceánmi a časovými pásmami, až kým jeden z nich neporuší pravidlá a neodošle správu, ktorá zmení všetko…

Vo svojom srdci cítia druhú šancu, nie je to však ľahká cesta.

Čítať viac
16,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 448
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 7.8.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,52 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056617588
Vek od 18
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Recenzia médii

Veronika Zielinska

Arvonkine knihy - Výberovka

Romantika, kde hrá dôležitú úlohu hudba? Stredoškolská láska, ktorá na prvýkrát nevyšla? Atmosféra plná nostalgie za tým, čo mohlo byť a nie je? Trikrát áno! Výberovka je solídna romantická kniha, ktorá na mňa zafungovala vďaka sympatickým hlavným postavám a množstvu piesní, ktoré sa v knihe objavili. Tie som našla nielen v oficiálnom playliste pre túto knihu na Spotify, ale aj v zozname piesní...

Autor knihy

Jane Sanderson

Jane Sanderson

Jane Sanderson je britská spisovateľka a novinárka. Vyštudovala anglický jazyk na univerzite v Leicesteri. Pracovala pre stanicu BBC Radio 4 ako producentka viacerých relácií. Je autorkou mnohých úspešných románov. Spisovateľkou sa chcela stať odjakživa, ale dlho naberala odvahu. Potom prišiel dobrý námet a kniha bola na svete. A potom už nevedela prestať. V slovenskom jazyku vyšiel jej román Výberovka. Rada prokrastinuje pri varení alebo pečení. Spolu s manželom a deťmi žije striedavo v rodinnom dome a hausbóte na kanáli Regent.