Zakázaná príťažlivosť

Kristína Ježovičová

Nový román úspešnej slovenskej autorky Kristíny Ježovičovej.

Obľúbená autorka ženských románov je späť v najlepšej forme!

Jana úspešne odpromovala a druhého septembra nastupuje do svojho prvého zamestnania ako pani učiteľka. Ešte predtým ju však kamošky zavolajú na disku, poriadne si pred začiatkom školského roka vyraziť z kopýtka. A tam jej zamotá hlavu chutný Johny. Chalanisko, s ktorým by už dávno bola v posteli, keby... keby sa proti nej všetci bohovia nevzbúrili a nepotrebovali niečo súrne vyriešiť. A keď začne školský rok, ďakuje bohom, že v tej posteli neskončili, lebo Johny drie lavice v maturitnom ročníku. Jana by mu rada dala zbohom, ale keď ho stretáva každý deň na školských chodbách... na tých niekoľko vášnivých bozkov a horúcich dotykov sa nedá len tak zabudnúť. A Johny jej to svojím správaním vôbec neuľahčuje. Dokáže mu odolať a ustrážiť si aspoň prvý rok povesť prísnej pani učiteľky?

Čítať viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 240
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 20.9.2019
Formát 120x200 mm
Hmotnosť 0,25 kg
Jazyk slovenčina
EAN 9788056612736
Vek od 18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Recenzia médii

Denisa Patáková

precitane.sk - Zakázaná príťažlivosť

Kristína Ježovičová patrí pre mňa do skupiny slovenských spisovateľov, ktorí majú svojský a ihneď rozpoznateľný štýl písania. Hoci sa mi do rúk nedostali od nej úplne všetky diela, kniha Zakázaná príťažlivosť ma zaujala svojím námetom. Po jej prečítaní môžem povedať, že autorka opäť raz dokázala, že striedanie rôznych žánrov jej nerobí žiadny problém. V historických romanciach Milenkine prsia a...

Autor knihy

Kristína Ježovičová

Kristína Ježovičová

Kristína Ježovičová je etablovanou autorkou ženských románov. Venuje sa aj tvorbe pre mladých čitateľov. Debutovala v roku 2014 historickou romancou Uväznená v čase. Pod značkou CooBoo jej vyšli dva silné romány Nevyslovené a Vydrž to so mnou, po ktorých by mali siahnuť nielen tínedžeri. Väčšinu dňa trávi pri klávesnici. Vo zvyšnom čase sa venuje svojim dvom dcéram a fenke Lole, a aj manželovi, jedinému chlapovi pod strechou. Žije a tvorí pri Slnečných jazerách.